• Dostawa

Forma dostawy jest ustalana indywidualnie do każdego produktu, podgląd opcji dostępny w karcie produktu. Koszty dostawy są doliczane w końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy opłacić, aby zamówienie zostało zrealizowane. 

Czas wysyłki zamówienia wynosi 1-3 dni od daty wpłynięcia środków na konto. W przypadku, gdy w odpisie produktu jest zawarta informacja "Dostępność produktu: na zamówienie" czas realizacji może się wydłużyć do 14 dni roboczych. W związku z tym zalecamy potwierdzenie telefoniczne dostępności produktu.

Przelew na konto (przedpłata):

Koszt przesyłki kurierskiej (z wyjątkiem mebli i oświetlenia):
16,00 zł brutto do 10kg

18,00 zł brutto do 30kg

Koszt przesyłki kurierskiej (meble i oświetlenie):
Cena jest uzależniona od gabarytu przesyłki (dostępna w karcie produktu)

Dostawa za pośrednictwem Poczty Polskiej:
- 11,00zł brutto

Dostawa do paczkomatów Inpost
 :
12,00zł brutto do 10kg


Płatność przy odbiorze (za pobraniem): 

- 27,00zł brutto 
do 30 kg

W przypadku lekkich ale wykraczających poza dopuszczone gabaryty dla paczkomatów przesyłek (np. chlebaki czy niektóre zestawy garnków) zastrzegamy sobie możliwość zmiany formę dostawy na kuriera i doliczenie różnicy w koszcie wysyłki.

Produkty pakowane są dodatkowo w kartony lub koperty bąbelkowe i o ile wymaga tego specyfika towaru zabezpieczane są dodatkowo folią pęcherzykową.

Podczas odbioru przesyłki należy sprawdzić jej stan techniczny z zewnątrz (opakowanie). W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub stwierdzenia uszkodzenia prosimy o sporządzenie odpowiedniego protokołu szkody. W przypadku stwierdzenia widocznych uszkodzeń mechanicznych można odmówić przyjęcia towaru.